Archiwum kategorii ‘Z życia Kancelarii’

Szkoły z basenem i bez mogą zaoszczędzić na podatku VAT

Z życia Kancelarii | Autor: Grzegorz Klarkowski
22 sie 2012

Ewidencji podatku VAT przez szkoły publiczne prowadzące baseny wykorzystywane zarówno do celów komercyjnych, jak i niekomercyjnych, było poświęcone szkolenie, które w dniu dzisiejszym poprowadziła nasza Kancelaria w Ratuszu UM Bydgoszczy.

Czytaj dalszą część wpisu »

Bawiliśmy się świetnie!

Z życia Kancelarii | Autor: Zespół Kancelarii Doradztwa Podatkowego - Mariusz Gotowicz
11 lip 2012

Jak co roku cała Kadra spotkała się na łonie natury, aby w luźnej atmosferze spędzić miło czas. W trakcie różnych aktywnych form spędzania czasu można było zaobserwować „ostre” współzawodnictwo sportowe, ale widoczna była też współpraca. Wymiana poglądów połączona z wymianą piłek czy lotek sprawiała wiele radości naszym kancelaryjnym „kadrowiczom” (patrz: foto) Czytaj dalszą część wpisu »

Porady podatkowe on-line!

Z życia Kancelarii | Autor: Daria Kaptur-Rabinek
01 lip 2012

Wychodząc naprzeciw zgłaszanym oczekiwaniom, Kancelaria Doradztwa Podatkowego – Mariusz Gotowicz, od dziś (tj. 01.07.2012 r.) poszerza swój wachlarz usług o porady on-line. Czytaj dalszą część wpisu »

Pierwsze dwa miesiące już za nami…

Z życia Kancelarii | Autor: Daria Kaptur-Rabinek
29 maj 2012

Od 26 marca 2012 roku Oddział w Żninie zmienił swoją lokalizację z ul. Leśnej 10 na ul. Dworcową 10c. Jak nasi Klienci zareagowali na informację o zmianie adresu?

Czytaj dalszą część wpisu »

Blogownik Podatkowy – już działa!

Z życia Kancelarii | Autor: Daria Kaptur-Rabinek
01 maj 2012

Serdecznie witamy naszych pierwszych gości na nowym blogu – Blogownik Podatkowy, który oficjalnie od dziś zaczął działać! Czy to będzie kolejny nudny blog poruszający tematy z zakresu prawa podatkowego?

Czytaj dalszą część wpisu »